Tanıtım Ziyaretleri

Yeditepe Üniversitesi Tanıtım Birimi olarak, üniversite adaylarının geleceğe hazırlanmalarına, kendi kişilik özelliklerine uygun doğru meslekleri tercih etmelerine yardımcı olmak ve onları üniversite ortamıyla tanıştırmak için her yıl programlarımızın müsaitliği doğrultusunda akademisyenlerimiz, rehber öğretmenlerimiz ve asistan öğrencilerimizle birlikte yurdumuzun dört bir köşesinden gelen eğitim kurumlarımızı (lise ve özel öğretim kurslarını) üniversitemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Üniversite tanıtım ziyaretleri, konaklamalı değil, günübirlik olarak kabul edilmektedir. Tanıtımlar, salon tanıtımı ve kampüs gezisi şeklinde planlanmakta olup, salon tanıtımlarımız, akademisyen ve rehber öğretmenlerimizin sunumu ile gerçekleşmektedir. Asistan öğrencilerimiz de tanıtım süresince aday öğrencilerimize eşlik etmektedirler.

Üniversitemize gezi düzenlemek isteyen okullarımızın; ilk gezi başvurularını istedikleri tarihten en az 20 gün önce Tanıtım Ziyareti Başvuru Formunu doldurarak birimimize iletmesi gerekmektedir.

Gezi tarihinizin onayına ilişkin resmi yazı, e-posta yoluyla tarafınıza iletilecektir. Sizleri en iyi şekilde misafir edebilmemiz için ofisimizden resmi yazı ile teyit almadan önce planlama yapmamanızı rica eder, yapacağınız gezinin öğrencilere faydalı olmasını umarız.

Saygılarımızla.

Yeditepe Üniversitesi
Kurumsal İletişim Müdürlüğü
Tanıtım Birimi

İletişim:
Okul Tanıtım Sorumlusu: Arzu Tolunay, Selin Uluerim
Tel: 0216 578 00 00 Dahili: 2693

E-posta: selin.uluerim@yeditepe.edu.tr

KVKK ve Aydınlatma Metinleri