Bilgi Merkezi Deneme Erişimine Açılan Veri Tabanı Rosetta Stone

Veri Tabanı Adı: Rosetta Stone (Dil Eğitim Seti)

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 10.10.2020

Erişim Adresi için Tıklayınız

Kullanıcı adı: rsyeditepe

Şifre: rsdeneme2020*

İçerik Bilgisi:

Rosetta Stone, 30 farklı dili içeren, dünyanın 1 numaralı dil eğitim setidir. Rosetta Stone Library Solution veri tabanı; araştırmacılarınızın, öğrencilerinizin ve kurum çalışanlarınızın kullanabileceği, ister başlangıç seviyesi olsun, isterse orta seviyede, farklı seviyedeki kullanıcıların istifade edebileceği, 30 dil içeren dünyanın en popüler dil eğitim setidir. Dünya üzerindeki her türlü eğitim kademesinden 22,000’den fazla okul, 8,000’den fazla özel şirket (Vodafone, Siemens, EasyJet, Tripadvisor, TDK, Hitachi gibi) ve 9,000’den fazla ulusal/uluslararası kâr amacı gütmeyen organizasyonun kullanmakta olduğu, dünyanın bir numaralı online dil eğitimi ve öğretimi setidir. 1,000’in üzerindeki değerlendirmeye göre, 5 yıldız üzerinden 4.7 puan alarak bu alanda en yüksek puana sahip dil öğrenme aracıdır.

Kültürler arası etkileşim arttıkça dil öğrenmeye olan ilgi ve ihtiyaç da artmaktadır. Bu yenilikçi dil çözümü de bu ihtiyacı karşılamaktadır. Rosetta Stone’un başarısı “patentli ve ödüllü” Dynamic Immersion yöntemine dayanmaktadır. 22,000’den fazla okul tarafından 20 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır.

Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde (Dynamic Immersion), ezberleme ve çeviri yapmak zorunda kalmaksızın konuşma, yazma, okuma ve anlama becerilerini, ana dilinizi öğrenirken kullandığınız doğal yöntemlerle öğrenirsiniz. İşte bu nedenle, Rosetta Stone dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Detaylı bilgi isterseniz nurhan.kabakulak@yeditepe.edu.tr adresine mail atınız

Deneme Veri Tabanı Değerlendirme Formu için Tıklayınız

Yeditepe Üniversitesi

Bilgi Merkezi

bilgimerkezi.yeditepe.edu.tr

Bizi Takip Edin!