• EN
  • TR

Öğrenci Konseyi

Üniversite öğrencilerinin sorunlarını tartışmak, belirlemek, karara bağlamak, görüş ve düşüncelerini Üniversitenin ilgili yönetim organlarına iletmek, Sivil toplum kuruluşları ve Üniversite'de toplumsal sorumluluk dersi veren öğretim görevlileri ile işbirliği yaparak, toplumsal duyarlılık projeleri geliştirmek ve bu projelere Üniversite içerisinde öğrenci katılımını teşvik etmek, Ulusal ve uluslararası "Eğitim ve Gençlik Programları"na öğrenci katılımına yönelik çalışmalar yapmak, gibi görevleri olan Öğrenci Konseyi listesi aşağıdaki gibidir:

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİ YÖNETİM KURULU
Başkan
Şan Yalçın SARABİL

Başkan Yardımcısı
Beşir Emre SAY

Genel Sekreter
Ariyen FARŞİ

Sayman
Oktay Fırat URAL​

Halkla İlişkiler ve Bilişim Sorumlusu
Ceyda İNANLI TAN

Dış İlişkiler Sorumlusu
Hüseyin Yiğitcan ÖZKAN

Çalışma Gurubu Sorumlusu
Ayşe Sultan ELMAS

Eğitim Sorumlusu
Binnur AYTAN

Sağlık, Spor ve Kültür Sorumlusu
Ali Eren ASLAN

 

ÖĞRENCİ KONSEYİ DENETLEME KURULU
Başkan
Soykan DURDAĞI

Üye
Alperen Yücel TÜRKBEN

Üye
Fatih KARA

 

FAKÜLTE,YÜKSEKOKUL VE ENSTİTÜ ÖĞRENCİ KONSEYİ TEMSİLCİLERİ
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
4.SINIF

Ayşe Sultan ELMAS

 

ECZACILIK FAKÜLTESİ
1.SINIF
Aleyna Melis SEDES

2.SINIF
Onur Tufan ERTAŞ

3.SINIF
Armanç MAT

4.SINIF
Olcay Esin ÖZDEMİR

5.SINIF(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Ariyen FARŞİ 

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ
4. Sınıf(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Soykan DURDAĞI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Kübra TUŞ

İngilizce Öğretmenliği
Barbaros GÜLFİDAN

Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği
Berker TUNÇEL

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Aslı YURTTAV

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
Ayşegül KELAT

 

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Antropoloji(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Binnur AYTAN

Çeviribilim
Batuhan PEKKÜÇÜK

Felsefe
Ali Mert İNAL

Fizik
Emine GÜLMEZ

İngiliz Dili ve Edebiyatı
Şeyma YILDIZ

Matematik
Hüseyin EVECEN

Psikoloji
Ataberk B. BAĞCI

Sosyoloji
Çiğdem Dilara SÖNMEZ

Tarih
Burcu Nur UYSAL

Türk Dili ve Edebiyatı
Özge KABAK

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
Grafik Tasarımı (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Beşir Emre SAY

Gastronomi ve Mutfak Sanatları
Ahmet Can KOCABIYIK

Moda ve Tekstil Tasarımı
Özge Fazilet PAPAN

Plastik Sanatlar
Gizem CANDAN

Sanat (Tasarım )Yönetimi
-

Tiyatro
Nisan Devrim BEYTEKİN

 

HUKUK FAKÜLTESİ
2.Sınıf
Mert TİRYAKİ

 

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Hüseyin Yiğitcan ÖZKAN 

İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Necip ÇİFTÇİ

İşletme
Furkan YAZGI

İktisat
Ece Nur SOYLU

Almanca Uluslararası İşletme Yönetimi
Berkin ÖZFIRAT

Kamu Yönetimi
Burak KIZMAZ

 

İLETİŞİM FAKÜLTESİ
Reklam Tasarımı ve İletişim(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Batuhan KAHVECİ 

Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Onuralp ACAR

Görsel İletişim Tasarımı
Yiğit TÜMER

Gazetecilik
Burak ÇELİK

Radyo Televizyon ve Sinema
Furkan OKUTAN

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Bilgisayar Mühendisliği (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Fatih KARA

Biyomedikal Mühendisliği
Kübra YAPICIOĞLU

Endüstri ve Sistem Mühendisliği
Selim ESİNER

Genetik ve Biyomühendislik
Gülşah Şebnem ÖZKÖSE

Elektrik Elektronik Mühendisliği
Muharrem YENEL

Gıda Mühendisliği
Zeynep ŞİMŞEK

İnşaat Mühendisliği
Yılmaz Canay HOYLU

Makine Mühendisliği
Okan ÇOBANOĞLU

Kimya Mühendisliği
Deniz SARPKAYA

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği
Alper Adrian BAYSAN

 

MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mimarlık(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Şan Yalçın SARABİL 

İç Mimarlık
Berfin AYDIN

Peyzaj Mimarlığı
Duygu GEÇKİN

Endüstri Tasarımı Bölümü
-

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Ali Eren ASLAN (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)

Beslenme ve Diyetetik
Deniz KARPUZOĞLU

Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri
Sanem ŞAHİN

 

TIP FAKÜLTESİ
1.Sınıf
Metehan YELMENOĞLU

2.Sınıf
Burak Tunahan EKİNCİKLİ

3.Sınıf
Umut Deniz AKDAĞ

4.Sınıf (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Egemen Kaan ÇAKAR

5.Sınıf
Yeliz YANIKOĞLU

6.Sınıf
Orhun Ufuk TİPİ

 

TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Alperen Yücel TÜRKBEN 

Uluslararası Finans
Ezgi BAHAT

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
Doğancan KULAÇOĞLU

Yönetim Bilişim Sistemleri
Faruk CEMAL

Turizm ve Otel İşletmeciliği
Öykü KILIÇ

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Durmuş Ali ÖZTÜRK

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi
Bilgesu Gülsen YAKIN

 

UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEOKULU
İnsan Kaynakları Yönetimi
(Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
Bulut ASUTAY

 

EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
-

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
Makine Mühendisliği Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı
Oktay Rıfat URAL

Fizik Anabilim Dalı Doktora Programı
Güneş Erbil Can ARTUN

 

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı
Aybüke SARIOĞLU 
(Enstitü Öğrenci Temsilcisi)

 

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
İşletme
Ceyda İNANLI TAN 
(Enstitü Öğrenci Temsilcisi)

Bilişsel Bilimler          
Semih SUÇAĞLAR

Medya ve İletişim Yönetimi
Burcu OĞUZ
                       

Plastik Sanatlar
Yağızhan ÇALIŞKAN

Radyo, Sinema ve Televizyon
Gökmen KAYA
                                                                                           

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Birke BOYAT

Yerel Yönetimler ve Yönetişim
Zeynal Gökhan ERSOY