Kişisel Gelişim Günleri Aralık Ayı Eğitimleri

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü bünyesinde açılan 2018 - 2019  Kişisel Gelişim Günleri Aralık ayı eğitimlerimizin bilgisine aşağıda ulaşabilir, online başvurunuzu iletebilirsiniz.

Tüm öğrenci ve mezunlarımızın katılımına açıktır. 


Genel Protokol ve Görgü Kuralları Eğitimi

Genel nezaket kurallarını doğru kullanarak kişisel ve kurumsal imaj yaratmanın yollarını öğrenebileceğiniz bu eğitimimiz için başvurular bit.ly/kggbasvuruform  adresinden yapılacaktır.

 

Detaylı bilgi için;
0216 578 00 00 – 3254
kariyerdestek@yeditepe.edu.tr


Roma’ da Hitabet Sanatı 

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü olarak Yeditepeli öğrenci ve mezunlarımıza özel hazırladığımız Roma’ da Hitabet Sanatı eğitimimiz ile etkili konuşma ve hitabet yeteneğinizi geliştirme imkanı bulacaksınız. 22 Aralık Cumartesi günü Mavi Salon’ da gerçekleşecek eğitimimize başvurunuzu bit.ly/kggbasvuruform  üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için;
0216 578 00 00 – 3254
kariyerdestek@yeditepe.edu.tr


 

İş Yaşamında Cinsiyetler Arası Eşitlik, Mobbing, İş Yeri Kültürü Oluşturma  ve İletişim Teknikleri

Profesyonel yaşamınızda karşılaşabileceğin zorlukları ve baş etme yöntemleri, iş yeri kültürü oluşturabilme ve doğru iletişim tekniklerini öğrenebileceğin İş Yaşamında Cinsiyetler Arası Eşitlik, Mobbing, İş Yeri Kültürü Oluşturma ve İletişim Teknikleri adlı eğitimimiz 22 Aralık Cumartesi günü Yeşil Salon’da gerçekleşecektir. Eğitime katılım kontenjanla sınırlı olup, tüm öğrenci ve mezunlarımızın başvurusuna açıktır. Başvurunu  bit.ly/kggbasvuruform  adresinden yapabilirsin.

 

Detaylı Bilgi İçin;
0216 578 00 00 / 3254
kariyerdestek@yeditepe.edu.tr


 

Generation Next Programı

Beklenen Generation Next Programı Kayıtları Başladı! Okulda, ev ve iş hayatınızda amaçlarınızı belirlemek ve tüm potansiyelinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sağlamanıza olanak sağlayan, geri bildirimler ile geliştirilen müfredat, gerçek hayat senaryoları ve rol yapmayı da içeren yüksek derecede interaktif olan Next Generation Programı 2 hafta sürecek olup, alanında uzman konuşmacı ve eğitmenler mentörlüğünde gerçekleşecek. Dünyanın en prestijli akademisi Dale Carnigie tarafından uluslararası geçerlilikte sertifika ile belgelenecek olan bu program için başvurular; bit.ly/generationnextprogram adresinden yapılmaktadır.

Son Başvuru Tarihi : 10 Aralık

 

Detaylı bilgi için;
0216 578 00 00 – 3254
kariyerdestek@yeditepe.edu.tr


 

 

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü
Sosyal Medyada da Takip Edin!