Kişisel Gelişim Günleri Devam Ediyor !

Eğitim Fakültesi Kişisel Gelişim Programı

Eğitim Fakültesi öğrenci ve mezunlarımızın katılımına açık olan bu eğitim için başvurular https://bit.ly/kggbasvuruform linki üzerinden yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için;
0216 578 00 00 – 3254
kariyerdestek@yeditepe.edu.tr


Next Generation Programı

Başvuruların özel mülakat ile alınacağı Next Generation Programı ile profesyonel yaşamda fark yaratabileceğiniz bir çok donanım ve yetkinlik kazanıyor olacaksınız.

3 hafta sürecek olan bu özel program kapsamında; Özgüveni Arttırma - Hazırlıksız Durumlarla Başa Çıkma - Potansiyelimizi Açığa Çıkarma - İnsan İlişkileri Şampiyonu Olma - Hafızamızı Güçlendirme ve İlişkilerimizi Güçlendirme - Esnek Olabilme konuları hakkında bilgi ve yetkinlik sahibi olacak, kişisel gelişiminize katkı sağlıyor olacaksınız.

Program sonunda başarılı olan adaylara uluslararası geçerli katılım sertifikası verilecektir.

Mülakat tarihi başvuru yapan adaylara bildirilecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için; https://bit.ly/kggbasvuruform
0216 578 00 00 – 3254
kariyerdestek@yeditepe.edu.tr


Yeditepe Profesyonel Yeni Dönem Başvuruları

Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü bünyesinde, öğrencilerimize mezun olmadan iş hayatında ihtiyaç duyulan donanımı kazandırmak profesyonel eğitimler ile destekleyip, hem de çeşitli organizasyonlarda görev ve sorumluluklar vererek onları profesyonel hayata hazırlama, Yeditepe Üniversitesi’ni temsil edecek başarılı, tam donanımlı bireyler olmaları yolunda desteklemek amacıyla oluşturulan Yeditepe Profesyonel Ekibi yeni dönem adaylarını bekliyor.

Son başvuru tarihi: 30 Eylül 2017
Mülakat Tarihi: 02 Ekim Pazartesi

Detaylı bilgi ve başvuru için; https://bit.ly/ypbasvuruform
0216 578 00 00 – 3254
kariyerdestek@yeditepe.edu.tr