KOMİSYON ÜYELERİ

  GÖREVİ İSİM - SOYİSİM BÖLÜM / GÖREV ÜNVANI
1  Başkan

Prof. Dr. Canan Aykut BİNGÖL

Rektör
2 Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet AYDIN Rektör Yardımcısı / Eczacılık Fakültesi
Farmasötik Toksikoloji A. B. D. Başkanı
3 Komisyon Sekreteri Prof.Dr. Ş.İpek KARAASLAN Kalite Müdürü / Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü
4 Üye

Prof.Dr.Fatma Yeşim EKİNCİ

Rektör Yardımcısı / Mühendislik Fakültesi
Gıda Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı
5 Üye Prof.Dr. Tülay A. BARAN Fen –Edebiyat Fakültesi Tarih Bölüm Başkan Yardımcısı
A.İ.İ.T Enstitü Müdürü
6 Üye

Prof.Dr. Sina ERCAN

Tıp Fakültesi Dekan Vekili / Göğüs Cerrahisi A. B. D. Başkanı
7 Üye

Prof. Dr. Ahmet T. İNCE

Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı
8 Üye Prof.Dr. Mine Yarım YÜKSEL

Temel Eczacılık Bilimleri Bölüm Başkanı/Organik Kimya A. B. D. Başkanı 

9 Üye Prof.Dr. Servet BAYRAM

Eğitim Bilimleri Enstitü Müdürü - Ticari Bilimler Fakültesi Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölüm Başkanı

10 Üye Prof.Dr. Zeynep Aslı ALICI

Ticari Bilimler Fakültesi  Uluslararası Finans Bölümü Başkanı

11 Üye

Prof.Dr. JALE TANALP

Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi
12 Üye Prof.Dr. Ahmet ÖZÇAM

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

13 Üye

Prof.Gülveli KAYA

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili / 
Plastik Sanatlar Ve Resim Bölüm Başkanı Vekili
14 Üye

Doç.Dr. Ayşe Dilek DARBY

Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı
15 Üye

Doç.Dr. Pelin HÜRMERİÇ

İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı
16 Üye Doç.Dr. Gülderen YANIKKAYA DEMİREL

Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü

17 Üye Doç.Dr. Serkan TOPALOĞLU

Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi
Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü

18 Üye Doç. Dr. Sema DUBE Ticari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Öğretim Üyesi
19 Üye Doç.Dr. Gonca KIZILKAYA CUMAOĞLU Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölüm Başkan Yardımcısı
20 Üye Doç.Dr. Yelkin Diker COŞKUN

Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölüm Başkan Yardımcısı / Bolonya Komisyonu Üyesi Program Geliştirme Uzmanı

21 Üye

Doç.Dr. Alper ALTINANAHTAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı/
Erasmus Kurum Koordinatörü Vekili
22 Üye Dr. Sevim ŞEN Sağlık Bilimleri Fakültesi /  Kalite Müdür Yardımcısı
23 Üye Dr. Öğr.Üyesi Orçun TÜREGÜN

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı /
Uluslararası Ofis Koordinatör Vekili

24 Üye

Dr. Öğr.Üyesi Namık ÇIBLAK

Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı
25 Üye

Dr. Öğr.Üyesi R. Barış ERMAN

Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi
26 Üye

Dr. Öğr.Üyesi Mehmet ŞUA

Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi
27 Üye Dr. Öğr.Üyesi Serkan ŞENER Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi
28 Üye Dr. Öğr.Üyesi Aysun KUNDURACI

Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölüm Başkan Yardımcısı Dil Uzmanı

29 Üye

Dr. Mücahit ŞİŞLİOĞLU

Genel Sekreter
30 Üye

Kimberley İnanç Farber

İngilizce Hazırlık Okulu
 31 Üye

Ayla Yücel ÖZDEMİR

İnsan Kaynakları ve Planlama Müdürlüğü Müdürü
32 Üye

Gül Oya GÜRAY

Öğrenci İşleri Müdürlüğü Müdürü
33 Üye

Emre ÖZDAYI

Veri Birimi
34 Üye

Bihter EFEER

Kalite Müdürlüğü
35 Üye

Esra Hilal GÜNDOĞDU

Diş Hekimliği Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi
36 Üye

Şan Yalçın SARABİL

Öğrenci Temsilcisi