Öğrenci Konseyi

Üniversite öğrencilerinin sorunlarını tartışmak, belirlemek, karara bağlamak, görüş ve düşüncelerini Üniversitenin ilgili yönetim organlarına iletmek, Sivil toplum kuruluşları ve Üniversite'de toplumsal sorumluluk dersi veren öğretim görevlileri ile işbirliği yaparak, toplumsal duyarlılık projeleri geliştirmek ve bu projelere Üniversite içerisinde öğrenci katılımını teşvik etmek, Ulusal ve uluslararası "Eğitim ve Gençlik Programları"na öğrenci katılımına yönelik çalışmalar yapmak, gibi görevleri olan Öğrenci Konseyi listesi aşağıdaki gibidir:
 

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİ YÖNETİM KURULU
Başkan
Şan Yalçın SARABİL

Başkan Yardımcısı
Beşir Emre SAY

Genel Sekreter
Aybüke SARIOĞLU

Sayman
Bulut ASUTAY

Halkla İlişkiler ve Bilişim Sorumlusu
Furkan OKUTAN

Dış İlişkiler Sorumlusu
Ece Nur SOYLU

Çalışma Gurubu Sorumlusu
Ayşe Sultan ELMAS

Eğitim Sorumlusu
Binnur AYTAN

Sağlık, Spor ve Kültür Sorumlusu
Sanem ŞAHİN

 

ÖĞRENCİ KONSEYİ DENETLEME KURULU
Başkan
Alperen Yücel TÜRKBEN

Üye
Mert TİRYAKİ

Üye
Fatih KARA

 

FAKÜLTE, YÜKSEKOKUL VE ENSTİTÜ ÖĞRENCİ KONSEYİ TEMSİLCİLERİ
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Ayşe Sultan ELMAS

 

ECZACILIK FAKÜLTESİ
1. SINIF
Eda GÜMÜŞ

2. SINIF
Demet KÖSE

3. SINIF
Onur Tufan ERTAŞ

4. SINIF
Armanç MAT

5. SINIF
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Olcay Esin ÖZDEMİR

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
İngilizce Öğretmenliği
Özer Onur GÜREL

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Necmettin GÜN

İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Kübra TUŞ

Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği
Berker TUNÇEL

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Aslı YURTTAV

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği
(Temsilci bulunmuyor)

 

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Antropoloji
Fakülte Öğrenci Temsilcisi

Binnur AYTAN

Çeviribilim
Batuhan PEKKÜÇÜK

Felsefe
Tarık TAZEGÜL

Fizik
Emine GÜLMEZ

İngiliz Dili ve Edebiyatı
Şeyma YILDIZ

Matematik
Hüseyin EVECEN

Psikoloji
Mehmet O

Rus Dili ve Edebiyatı
Poline SER

Sosyoloji
Gaye ÖZDEMİR

Tarih
Furkan AVCIOĞLU

Türk Dili ve Edebiyatı
Özge KABAK

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Grafik Tasarımı
Beşir Emre SAY

Gastronomi ve Mutfak Sanatları
Ahmet Can KOCABIYIK

Moda ve Tekstil Tasarımı
Seray ÖZEN

Plastik Sanatlar
(Temsilci bulunmuyor)

Sanat (Tasarım) Yönetimi
(Temsilci bulunmuyor)

Tiyatro
Nisan Devrim BEYTEKİN

 

HUKUK FAKÜLTESİ
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Mert TİRYAKİ

 

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
İktisat
Ece Nur SOYLU

Almanca Uluslararası İşletme Yönetimi
​(Temsilci bulunmuyor)

Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
(Temsilci bulunmuyor)

İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Seher AKKUŞ

İşletme
Furkan YAZGI

Kamu Yönetimi
Burak KIZMAZ

 

İLETİŞİM FAKÜLTESİ
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Radyo Televizyon ve Sinema
Furkan OKUTAN

Reklam Tasarımı ve İletişim
Şebnem KUK

Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Sertab Ece KARAGÖZ

Görsel İletişim Tasarımı
Faruk YILDIZBAŞ

Gazetecilik
Mustafa Kemal TOPÇU

 

MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mimarlık
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Şan Yalçın SARABİL 

Endüstri Ürünleri Tasarımı
Zeynep ŞAHİN

İç Mimarlık
Dilara Tuğba PİRİNÇCİOĞLU

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı
İpek ERTAŞ

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Bilgisayar Mühendisliği
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Fatih KARA

Biyomedikal Mühendisliği
(Temsilci bulunmuyor)

Endüstri ve Sistem Mühendisliği
Selim ESİNER

Genetik ve Biyomühendislik
Gülşah Şebnem ÖZKÖSE

Elektrik Elektronik Mühendisliği
Muharrem YENEL

Gıda Mühendisliği
Zeynep ŞİMŞEK

İnşaat Mühendisliği
Yılmaz Canay HOYLU

Makine Mühendisliği
(Temsilci bulunmuyor)

Kimya Mühendisliği
Süleyman Berk ALARCİN

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği
Alper Adrian BAYSAN

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Hemşirelik
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Sanem ŞAHİN

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mehmet KISAKÜREK

Beslenme ve Diyetetik
Dilara UĞRAŞKAN

 

TIP FAKÜLTESİ
1. Sınıf
Ece SEÇEN

2. Sınıf
Metehan YELMENOĞLU

3. Sınıf
Burak Tunahan EKİNCİKLİ

4. Sınıf
Umut Deniz AKDAĞ

5. Sınıf
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Egemen Kaan ÇAKAR

6. Sınıf
Yeliz YANIKOĞLU

 

TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık
Alperen Yücel TÜRKBEN 

Uluslararası Finans
Ezgi BAHAT

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
Doğancan KULAÇOĞLU

Yönetim Bilişim Sistemleri
Faruk CEMAL

Turizm ve Otel İşletmeciliği
Öykü KILIÇ

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Hilmi Tunahan SARI

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi
Bilgesu Gülsen YAKIN

 

UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEOKULU
Fakülte Öğrenci Temsilcisi
İnsan Kaynakları Yönetimi
Bulut ASUTAY

 

EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
(Temsilci bulunmuyor)

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
Makine Mühendisliği Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı
Oktay Rıfat URAL

Fizik Anabilim Dalı Doktora Programı
(Temsilci bulunmuyor)

 

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
Aybüke SARIOĞLU

 

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
İşletme
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
Ceyda İNANLI TAN

Bilişsel Bilimler
(Temsilci bulunmuyor)

Medya ve İletişim Yönetimi
(Temsilci bulunmuyor)
                       

Plastik Sanatlar
(Temsilci bulunmuyor)

Radyo, Sinema ve Televizyon
Gökmen KAYA
                                                                                           

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Birke BOYAT

Yerel Yönetimler ve Yönetişim
(Temsilci bulunmuyor)