prePlus Academy Aylık Ders Programı

Mart 2019
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Kodlama

16.00 - 17.00
Ticari Bilimler

Kariyer Haftası
Etkinliklerine Katılım

 

Matematik - Sosyal Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B307

Matematik - Fen Bilimleri

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B306

     
11 12 13 14 15 16 17

Kodlama

16.00 - 17.00
Ticari Bilimler

İş hayatında farklı ekip üyeleri ile anlaşma

Doç. Dr. Dilek Sağlık
16.00 - 17.00
Hukuk Z12

Matematik - Sosyal Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B307

Matematik - Fen Bilimleri

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B306

     
18 19 20 21 22 23 24

Kodlama

16.00 - 17.00
Ticari Bilimler

Zamanın Tarihi

Dr. Alper Ateş
16.00 - 17.00
Hukuk Z12

Matematik - Sosyal Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B307

Matematik - Fen Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B306

     
25 26 27 28 29 30 31

Kodlama

16.00 - 17.00
Ticari Bilimler

Farkındalık

Selver Er
16.00 - 17.00
Hukuk Z12

Matematik - Sosyal Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B307

Matematik - Fen Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 17.50
Mühendislik B306

     

 

 


 

 

Şubat 2019
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24

Kodlama

16.00 - 17.00
Ticari Bilimler
106, 206, 207, 306

Yaratıcılık ve Çocuk Aklını
Yakalamak

Dr. Melih Görgün
16.00 - 17.00
Hukuk Z12

Matematik - Sosyal Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 18.00
Mühendislik B306

Matematik - Fen Bilimleri

İlhami Pamuk
16.00 - 18.00
Mühendislik B307

     
25 26 27 28      

Kodlama

16.00 - 17.00
Ticari Bilimler
106, 206, 207, 306

Denetimin Dünü, Enronu ve Yarını

Doç. Dr. Can Kaya
16.00 - 17.00
Hukuk Z12

Matematik - Sosyal Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 18.00
Mühendislik B306

Matematik - Fen Bilimler

İlhami Pamuk
16.00 - 18.00
Mühendislik B307

     

 

 


 

  • Aralık 2018 Takvimi 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazarr

 

 

 

 

 

1

2

 

 

 

 

   

 

3

4

5

6

7

8

9

Kodlama
16:00-17:00
Ticari Bilimler Binası 111-112-113-114-115 nolu derslikler

“3 Adımda Babanızı Bile İkna Edin!''
Melda Göknel
16:00-17:00
Hukuk Binası
Z12  nolu Amfi

Matematik-Fen Bilimleri
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

Matematik - Sosyal Bilimler
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

 

 

 

10

11

12

13

14

15

16

Kodlama
16:00-17:00
Ticari Bilimler Binası 111-112-113-114-115 nolu derslikler

“Dijital Pazarlama”

Can Erdem

16:00-17:00
Hukuk Binası
Z12  nolu Amfi

Matematik -Fen Bilimleri
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

Matematik - Sosyal Bilimler
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

 

 

 

17

18

19

20

21

22

23

Kodlama
16:00-17:00
Ticari Bilimler Binası 111-112-113-114-115 nolu derslikler

“Kurumsal Sosyal  Sorumluluk ve Etik”
Can Tansel Kaya

16:00-17:00
İnan Kıraç Salonu

Matematik -Fen Bilimleri
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

Matematik - Sosyal Bilimler
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

 

 

 

24

25

26

27

28

29

30

Kodlama
16:00-17:00
Ticari Bilimler Binası 111-112-113-114-115 nolu derslikle
r

“Uzayda zaman”

Alper Ateş

16:00-17:00
Hukuk Binası
Z12  nolu Amfi

Matematik -Fen Bilimleri
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

Matematik- Sosyal Bilimler
16:00-17:50
Mühendislik Binası
B307 nolu Amfi

 

 

 

31