YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TANITIM GÜNLERİ

Sayın Aileler ve Sevgili Üniversite Adayları,

Yeditepe Üniversitesi, aday öğrencilerin üniversite tercihlerini; ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, meslek alanlarını tanıyarak yapabilmelerine olanak sağlamak amacıyla Tanıtım Günleri düzenlemektedir.

Yeditepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl ........................... tarihlerinde hafta sonu dâhil 09.00 - 17.30 saatleri arasında Üniversitemiz 26 Ağustos Yerleşimi Sosyal Tesisler Binası -1. katta gerçekleştirilecektir.

Tanıtım Günleri süresince kampüsümüzü ziyaret edecek adaylar; Yeditepe Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencileri ile tanışarak; akademik eğitim, burslar, kampüs olanakları, laboratuvar altyapısı, Erasmus – Exchange anlaşmaları, öğrenci kulüpleri gibi pek çok önemli konuyu yerinde inceleme şansına sahip olacak.

Üniversite Adayları, Yeditepe Üniversitesi tarafından geliştirilen Geleceği Planla tercih platformunu kullanarak; Vakıf ve Devlet Üniversitelerinin son 3 yılı kapsayan Kontenjan, Başarı Sırası, Puan, Akademisyen Sayısı ve Ders Programlarını inceleyerek, kendi tercih listelerini oluşturabilecekler.

Adaylara Duyuru

Başvuru  Koşulları

E - Broşür

Burs Olanakları

Kontenjan ve Puanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Tanıtım Filmi

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!